Hoe is het om te werken bij Bureau Schmidt? Wat houdt ons werk in? Wie zijn onze opdrachtgevers? En veel belangrijker nog, hoe is het team en de sfeer? Onze collega’s vertellen je er -onder het genot van een borrel- graag over.
Voor de laatste aflevering van deze serie gaan we op bezoek in Leeuwarden: hier ligt ‘de roots’ van Bureau Schmidt. Niet alleen ziet het kantoor – dat gelegen is midden in de binnenstad – er van buiten gezellig uit. Ook binnen zit de sfeer er lekker in!
Biertje? Dat is geen vraag bij Bureau Schmidt. Want het antwoord is voorspelbaar! In aflevering 4 vertellen Friso en Shanti waarom ze zo graag werken bij Bureau Schmidt. Zo heeft het team op vrijdagmiddag een ‘vast ritueel’ om het weekend in te luiden. Hoe dat er precies uitziet? Friso vertelt het je! En ben jij benieuwd waarom Shanti met een andere blik naar de omgeving kijkt? Dit – en meer- is te zien in deze nieuwe, en laatste, aflevering van ‘Borrelpraat met Bureau Schmidt’.
Bij Bureau Schmidt zijn we altijd op zoek naar nieuwe collega’s. Op deze pagina vind je een overzicht van onze vacatures. Staat er geen vacature bij die precies past bij jouw ervaring, maar denk je dat je goed past binnen ons team? Je bent altijd welkom voor een kop koffie (of een borrel ;)). En we doen niet aan ingewikkelde sollicitatieprocedures. Je kunt gewoon een berichtje naar Roald sturen via LinkedIn of via Whatsapp op 06 55 81 6185.
Ga terug