Ons team

Op deze pagina vind je een overzicht van ons team. Wil jij hier ook tussen staan? Neem dan een kijkje op onze vacaturepagina.

Jakob de Vries

Verkeerskundig Ontwerper
jakob@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Friso Boschloo

Stedenbouwkundig Ontwerper
friso@bureauschmidt.nl
058 79 200 00

Guido Groet

Vestigings- & projectmanager
g.groet@buroscope.nl
072 - 7202 235

Laura Oosting

Projectingenieur
laura@bureauschmidt.nl
06 - 25 23 68 79

Wâlter Postmus

Projectleider
walter@bureauschmidt.nl
06 - 15 38 54 21

Martijn Schermer

Projectingenieur
martijnschermer@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Joyce Groet-Pronk

P&O en Administratie


Nick Bouhuizen

Projectingenieur
nick@bureauschmidt.nl
06 - 55 24 77 39

Maud van der Kolk

Projectingenieur
maud@bureauschmidt.nl
06 - 11 72 42 09

Lisa Verhoeff

Officemanager
lisa@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Emily Kuchler

Projectingenieur


Folkert van Dijk

Controller
folkert@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Erwin Bos

Adviseur Mobiliteit
erwin@bureauschmidt.nl
06 - 29 22 06 25

Malik Ghazal

Projectingenieur
malik@bureauschmidt.nl
050 76 20 774

Coby Joustra

Projectleider
coby@bureauschmidt.nl
06 - 15 51 76 87

Bauke Brinkman

Vestigings/Projectmanager
bauke@bureauschmidt.nl
06 - 46 62 68 25

Hans Kramer

Omgevingsmanager
hans@bureauschmidt.nl
06 - 44 33 09 07

Roelof Plantenga

Projectingenieur
roelof@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Björn van Straaten

Vestigings- / Projectmanager
bjorn@bureauschmidt.nl
06 - 21 38 50 53

Michel Roebersen

Projectleider
michel@bureauschmidt.nl
06 - 21 89 22 50

Luuk Bood

Junior Tekenaar


Arjan Cappon

Vestigings/Projectmanager
arjan@bureauschmidt.nl
06 - 23 49 58 72

Betsy de Haan

Officemanager/Projectsecretaris
betsy@bureauschmidt.nl
06 - 55 41 68 52

Wessel Meijer

Projectingenieur
wessel@bureauschmidt.nl
058 79 200 20

Rixt de Jong

Omgevingsmanager
rixt@bureauschmidt.nl
06 - 24 12 74 46

Steven de Leeuw

Projectmedewerker
steven@bureauschmidt.nl
06 - 29 22 08 23

Meint Lautenbach

Projectleider
meint@bureauschmidt.nl
06 - 15 59 10 33

Matthijs Dwarshuis

Projectingenieur
matthijs@bureauschmidt.nl
06 - 15 61 38 83

Shanti Faber

Omgevings/Projectmanager
shanti@bureauschmidt.nl
06 - 20 33 65 20

Arjan van Tongeren

Afstudeerder
arjanvantongeren@bureauschmidt.nl
058-7920020

Kelly Bijlsma

Omgevingsmanager
kelly@bureauschmidt.nl
06 - 21 12 61 43

Jules Mulder

Junior Tekenaar


Niels Joustra

Projectleider
niels@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Martijn Stiemsma

Projectleider
martijn@bureauschmidt.nl
06 - 11 76 67 74

Martijn Lentz

Projectmedewerker
martijnlentz@bureauschmidt.nl
06 - 51 00 33 29

Albert Osinga

Projectingenieur
albert@bureauschmidt.nl
06 - 15 67 97 29

Renzo Klijnman

Projectingenieur
renzo@bureauschmidt.nl
06 - 11 83 35 87

Jakko Veldstra

Afstudeerder
jakko@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Marthyn Talsma

Ontwerpleider
marthyn@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Jacco Veldman

Projectingenieur
jacco@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Wilma van den Berg

Administratief Medewerker
administratie@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Linda Bouwman

Projectingenieur


Rowan Langedijk

Projectingenieur
rowan@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Wesley Beek

Tekenaar


Jesse Venema

Projectingenieur
jesse@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Bo Hoekema

Stedenbouwkundig Ontwerper
bo@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Alex Bannink

Projectmedewerker
alex@bureauschmidt.nl
06 - 25 07 51 35

Michiel Koopman

Projectleider
michiel@bureauschmidt.nl
06 - 11 88 92 48

Gerard de Haan

Projectingenieur
gerarddehaan@bureauschmidt.nl
058 79 200 20