Ons team

Op deze pagina vind je een overzicht van ons team. Wil jij hier ook tussen staan? Neem dan een kijkje op onze vacaturepagina.

Jakob de Vries

Verkeerskundig Ontwerper
jakob@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Marthyn Talsma

Ontwerpleider
marthyn@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Rixt de Jong

Omgevingsmanager
rixt@bureauschmidt.nl
06 - 24 12 74 46

Linda Bouwman

Projectingenieur
l.bouwman@buroscope.nl
072 - 7202 235

Martijn Lentz

Projectmedewerker
martijnlentz@bureauschmidt.nl
06 - 51 00 33 29

Niels Joustra

Projectleider
niels@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Guido Groet

Projectmanager
g.groet@buroscope.nl
072 - 7202 23

Wâlter Postmus

Projectleider
walter@bureauschmidt.nl
06 - 15 38 54 21

Alex Bannink

Projectmedewerker
alex@bureauschmidt.nl
06 - 25 07 51 35

Martijn Schermer

Projectingenieur
martijnschermer@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Coby Joustra

Projectleider
coby@bureauschmidt.nl
06 - 15 51 76 87

Tim de Koning

Stagiair
tim@bureauschmidt.nl
072-7202235

Friso Boschloo

Stedenbouwkundig Ontwerper
friso@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Martijn Stiemsma

Projectleider
martijn@bureauschmidt.nl
06 - 11 76 67 74

Maud van der Kolk

Projectingenieur
maud@bureauschmidt.nl
06 - 11 72 42 09

Erwin Bos

Adviseur Mobiliteit
erwin@bureauschmidt.nl
06 - 29 22 06 25

Kelly Bijlsma

Omgevingsmanager
kelly@bureauschmidt.nl
06 - 21 12 61 43

Betsy de Haan

Officemanager | Projectsecretaris
betsy@bureauschmidt.nl
06 - 55 41 68 52

Luuk Bood

Junior Tekenaar
l.bood@buroscope.nl
072 - 7202 235

Jeroen van der Bijl

Stagiair
jeroen@bureauschmidt.nl
050-7620774

Steven de Leeuw

Projectmedewerker
steven@bureauschmidt.nl
06 - 29 22 08 23

Ronin van Blankers

Projectingenieur
ronin@bureauschmidt.nl
038-8457719

Jakko Veldstra

Projectingenieur
jakko@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Malik Ghazal

Projectingenieur
malik@bureauschmidt.nl
050 - 76 20 774

Arjan van Tongeren

Projectingenieur
arjanvantongeren@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Tygo Haverkamp

Projectingenieur
tygo@bureauschmidt.nl
038 - 84 57 719

Nick Bouhuizen

Ontwerpleider
nick@bureauschmidt.nl
06 - 55 24 77 39

Gerard de Haan

Projectingenieur
gerarddehaan@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Wilma van den Berg

Administratief Medewerker
administratie@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Michel Roebersen

Vestigingsmanager
michel@bureauschmidt.nl
06 - 21 89 22 50

Bo Hoekema

Stedenbouwkundig Ontwerper
bo@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Roelof Plantenga

Projectingenieur
roelof@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Michiel Koopman

Projectleider
michiel@bureauschmidt.nl
06 - 11 88 92 48

Folkert van Dijk

Controller
folkert@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Joyce Groet-Pronk

P&O en Administratie
j.groet@buroscope.nl
072 - 7202 235

Arjan Cappon

Vestigingsmanager | Projectmanager
arjan@bureauschmidt.nl
06 - 23 49 58 72

Lisa Verhoeff

Officemanager
lisa@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Hans Kramer

Omgevingsmanager
hans@bureauschmidt.nl
06 - 44 33 09 07

Albert Osinga

Projectingenieur
albert@bureauschmidt.nl
06 - 15 67 97 29

Laura Oosting

Projectingenieur
laura@bureauschmidt.nl
06 - 25 23 68 79

Rowan Langedijk

Projectingenieur
rowan@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Bauke Brinkman

Bedrijfsleider | Projectmanager
bauke@bureauschmidt.nl
06 - 46 62 68 25

Jesse Venema

Projectingenieur
jesse@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Emily Kuchler

Projectleider
e.kuchler@buroscope.nl
072 - 7202 235

Björn van Straaten

Vestigingsmanager | Projectmanager
bjorn@bureauschmidt.nl
06 - 21 38 50 53

Renzo Klijnman

Projectingenieur
renzo@bureauschmidt.nl
06 - 11 83 35 87

Wessel Meijer

Projectingenieur
wessel@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Shanti Faber

Adjunct Directeur
shanti@bureauschmidt.nl
06 - 20 33 65 20