Kom jij ons team versterken?
Werken bij Bureau Schmidt!
 

Medewerkers

Roald Schmidt


Directeur
roald@bureauschmidt.nl
06-55 81 81 65

Shanti Faber


Omgevings-/Projectmanager
shanti@bureauschmidt.nl
06-20 33 65 20

Bauke Brinkman


Projectmanager
bauke@bureauschmidt.nl
06-46 62 68 25

Hans Schuiling


Projectmanager
hans@bureauschmidt.nl
06-25 15 88 21

Arjan Cappon


Projectmanager
arjan@bureauschmidt.nl
06-23 49 58 72

Herbert van Brussel


Projectleider
herbert@bureauschmidt.nl
06-15 67 97 29

Corina Vink


Projectleider
corina@bureauschmidt.nl
06-55 24 77 39

Michiel Koopman


Projectleider
michiel@bureauschmidt.nl
06-11 88 92 48

Jacco Veldman


Senior Projectingenieur
jacco@bureauschmidt.nl
058-79 200 20

Berend Bos


Senior Projectmedewerker
berend@bureauschmidt.nl
058-79 200 20

Dick de Vries


Senior Projectmedewerker
dick@bureauschmidt.nl
058-79 200 20

Roelof Plantenga


Medior Projectingenieur
roelof@bureauschmidt.nl
058-79 200 20

Martijn Stiemsma


Medior Projectingenieur
martijn@bureauschmidt.nl
06-11 76 67 74

Meint Lautenbach


Medior Projectmedewerker
meint@bureauschmidt.nl
058-79 200 20

Martijn Lentz


Medior Projectmedewerker
info@bureauschmidt.nl
06-51 00 33 29

Wâlter Postmus


Junior Projectingenieur
walter@bureauschmidt.nl
06-15 38 54 21

Marthyn Talsma


Junior Projectingenieur
marthyn@bureauschmidt.nl
058-79 200 20

Mathijs Nauta


Junior Projectingenieur
mathijs@bureauschmidt.nl
058-79 200 20

Jakob de Vries


Junior Projectingenieur
jakob@bureauschmidt.nl
058-79 200 20

Matthijs Dwarshuis


Junior Projectingenieur
matthijs@bureauschmidt.nl
058- 79 200 20

Wouter Hylkema


Junior Projectmedewerker
info@bureauschmidt.nl
058-79 200 20

Roelie de Boer


Junior Projectmedewerker
info@bureauschmidt.nl
058-7920020

Wilma van den Berg


Administratief Medewerker
administratie@bureauschmidt.nl
058-79 200 20

Thirza Hoekstra


Officemanager
thirza@bureauschmidt.nl
058-79 200 20

Betsy de Haan


Projectondersteuner
projectsecretariaat@bureauschmidt.nl
06-55 41 68 52

Sabina Jacobs


Afstudeerder HRM
stagiair@bureauschmidt.nl
0587920020
 


Bureau Schmidt

Op zoek naar een advies- of ingenieursbureau in het noorden of midden van het land? Dan ben je bij ons op de juiste plek. Bureau Schmidt adviseert over infrastructurele projecten vanaf het initiatief tot aan de realisatie. We ontwerpen én begeleiden de werkzaamheden tijdens de uitvoering. Zowel overheden, als aannemers, projectontwikkelaars en adviesbureaus kunnen bij ons terecht. Nieuwsgierig geworden? Je bent bij ons altijd welkom voor een goede kop koffie in ons kantoor in Leeuwarden of Groningen!

Vestiging Leeuwarden
Westerplantage 15, 8911 DC Leeuwarden
T. 058 - 79 20 020
E. info@bureauschmidt.nl

Vestiging Groningen
Winschoterdiep 50, 9723 AB Groningen
T. 050 - 76 20 744
E. info@bureauschmidt.nl


Copyright 2018 Bureau Schmidt   |   Privacyverklaring   |   Realisatie: WMMEDiA