Kom jij ons team versterken?
Werken bij Bureau Schmidt!
 

Medewerkers

Roald Schmidt


Directeur
roald@bureauschmidt.nl
06 - 55 81 81 65

Wâlter Postmus


Projectleider 
walter@bureauschmidt.nl
06 - 15 38 54 21

Joeri de Wildt


Projectingenieur
joeri@bureauschmidt.nl
06 - 11 42 38 97

Roelof Plantenga


Projectingenieur
roelof@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Wilma van den Berg


Administratief Medewerker
administratie@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Corina Vink


Projectmanager 
corina@bureauschmidt.nl
06 - 55 24 77 39

Michiel Koopman


Projectleider
michiel@bureauschmidt.nl
06 - 11 88 92 48

Björn van Straaten


Vestigings- / Projectmanager
bjorn@bureauschmidt.nl
06 - 21 38 50 53

Jesse Venema


Projectingenieur
jesse@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Betsy de Haan


Officemanager | Projectsecretaris
betsy@bureauschmidt.nl
06 - 55 41 68 52

Jacco Veldman


Projectingenieur
jacco@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Rixt de Jong


Omgevingsmanager 
rixt@bureauschmidt.nl
06 - 24 12 74 46

Berend Bos


Projectmedewerker
berend@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Niels Joustra


Projectleider 
niels@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Nick Bouhuizen


Projectingenieur 
nick@bureauschmidt.nl
050 - 76 20 774

Meint Lautenbach


Projectleider 
meint@bureauschmidt.nl
06 - 15 59 10 33

Martijn Lentz


Projectmedewerker
martijnlentz@bureauschmidt.nl
06 - 51 00 33 29

Bauke Brinkman


Vestigings- / Projectmanager
bauke@bureauschmidt.nl
06 - 46 62 68 25

Marthyn Talsma


Ontwerpleider 
marthyn@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Jakob de Vries


Verkeerskundig Ontwerper
jakob@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Matthijs Dwarshuis


Projectingenieur
matthijs@bureauschmidt.nl
06 - 15 61 38 83

Albert Osinga


Projectingenieur
albert@bureauschmidt.nl
06 - 15 67 97 29

Erwin Bos


Adviseur Mobiliteit 
erwin@bureauschmidt.nl
06 - 29 22 06 25

Helma van Sluis


Projectingenieur
helma@bureauschmidt.nl
06 - 25 16 49 19

Arjan Leijenhorst


Projectleider
arjanleijenhorst@bureauschmidt.nl
06 – 12 32 29 05

Shanti Faber


Omgevings-/Projectmanager
shanti@bureauschmidt.nl
06 - 20 33 65 20

Michel Roebersen


Projectleider
michel@bureauschmidt.nl
06 - 21 89 22 50

Malik Ghazal


Projectingenieur 
malik@bureauschmidt.nl
050 76 20 774

Steven de Leeuw


Projectmedewerker
steven@bureauschmidt.nl
06 - 29 22 08 23

Lisa Verhoeff


Officemanager 
lisa@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Martijn Schermer


Projectingenieur
martijnschermer@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Laura Oosting


Projectingenieur
laura@bureauschmidt.nl
050 - 76 20 774

Martijn de Groot


Ontwerpleider 
martijndegroot@bureauschmidt.nl
06 - 21 37 83 94

Martijn Stiemsma


Projectleider 
martijn@bureauschmidt.nl
06 - 11 76 67 74

Arjan Cappon


Vestigings- / Projectmanager
arjan@bureauschmidt.nl
06 - 23 49 58 72

Peter Weerstand


Projectleider 
peter@bureauschmidt.nl
06 - 11 83 35 87

Folkert van Dijk


Controller
folkert@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Bo Hoekema


Stedenbouwkundig Ontwerper 
bo@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Maud van der Kolk


Projectingenieur
maud@bureauschmidt.nl
06 - 11 72 42 09

Dieuwer van der Snee


Projectmedewerker
dieuwer@bureauschmidt.nl
058 79 200 20

Renzo Klijnman


Projectingenieur
renzo@bureauschmidt.nl
058 79 200 20

Rowan Langedijk


Afstudeerder
rowan@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Johan Brouwer


Afstudeerder 
johan@bureauschmidt.nl
058 79 200 20

Friso Boschloo


Stedenbouwkundig Ontwerper 
friso@bureauschmidt.nl
058 79 200 00

Gerard de Haan


Afstudeerder
gerarddehaan@bureauschmidt.nl
058 79 200 20

Maud van Esch


Afstudeerder
maudvanesch@bureauschmidt.nl
050 76 20 774

Sylvain van Maanen


Stagiair 
sylvain@bureauschmidt.nl
058 79 200 20

Thom van Beijeren


Afstudeerder
thom@bureauschmidt.nl
058 79 200 20

Ronin van Blankers


Stagiair
ronin@bureauschmidt.nl
038 84 57 719
 


Bureau Schmidt

Op zoek naar een advies- of ingenieursbureau in het noorden of midden van het land? Dan ben je bij ons op de juiste plek. Bureau Schmidt adviseert over infrastructurele projecten vanaf het initiatief tot aan de realisatie. We ontwerpen én begeleiden de werkzaamheden tijdens de uitvoering. Zowel overheden, als aannemers, projectontwikkelaars en adviesbureaus kunnen bij ons terecht. Nieuwsgierig geworden? Je bent bij ons altijd welkom voor een goede kop koffie in ons kantoor in Leeuwarden, Groningen of Zwolle!

Vestiging Leeuwarden
Westerplantage 15, 8911 DC
Leeuwarden
T. 058 - 79 20 020
E. info@bureauschmidt.nl

Vestiging Groningen
Aarhusweg 2-14, 9723 JJ
Groningen
T. 050 - 76 20 774
E. info@bureauschmidt.nl

Vestiging Zwolle
Schrevenweg 5, 8024 HB
Zwolle
T. 038 - 84 57 719
E. info@bureauschmidt.nl

Vestiging Heerhugowaard
W.M. Dudokweg 22B, 1703 DB
Heerhugowaard
T. 072 - 720 2235
E. info@bureauschmidt.nl


Copyright 2021 Bureau Schmidt   |   Privacyverklaring   |   Realisatie: WMMEDiA