Kom jij ons team versterken?
Werken bij Bureau Schmidt!
 

Medewerkers

Roald Schmidt


Directeur
roald@bureauschmidt.nl
06 - 55 81 81 65

Wâlter Postmus


Medior Projectingenieur
walter@bureauschmidt.nl
06 - 15 38 54 21

Joeri de Wildt


Junior Projectingenieur
joeri@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Roelof Plantenga


Medior Projectingenieur
roelof@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Wilma van den Berg


Administratief Medewerker
administratie@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Gerard Moll


Senior Projectleider 
gerard@bureauschmidt.nl
06 - 50 63 87 09

Hoeke Looijenga


Senior Projectmedewerker
hoeke@bureauschmidt.nl
06 - 25 18 33 62

Corina Vink


Projectleider
corina@bureauschmidt.nl
06 - 55 24 77 39

Michiel Koopman


Projectleider
michiel@bureauschmidt.nl
06 - 11 88 92 48

Björn van Straaten


Projectleider
bjorn@bureauschmidt.nl
06 - 21 38 50 53

Jesse Venema


Junior Projectingenieur
jesse@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Jacco Veldman


Senior Projectingenieur
jacco@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Betsy de Haan


Projectondersteuner
betsy@bureauschmidt.nl
06 - 55 41 68 52

Berend Bos


Senior Projectmedewerker
berend@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Niels Joustra


Senior Projectleider 
niels@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Nick Bouhuizen


Junior Projectingenieur 
nick@bureauschmidt.nl
050 - 76 20 774

Hans Schuiling


Projectmanager
hans@bureauschmidt.nl
06 - 25 15 88 21

Meint Lautenbach


Medior Projectmedewerker
meint@bureauschmidt.nl
06 - 15 59 10 33

Martijn Lentz


Medior Projectmedewerker
info@bureauschmidt.nl
06 - 51 00 33 29

Heino van Steendelaar


Medior Projectmedewerker
heino@bureauschmidt.nl
050 - 76 20 774

Stephan de Bruin


Projectleider 
stephan@bureauschmidt.nl
06 - 82 54 61 22

Bauke Brinkman


Projectmanager
bauke@bureauschmidt.nl
06 - 46 62 68 25

Marthyn Talsma


Medior Projectingenieur
marthyn@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Jakob de Vries


Junior Ontwerper Mobiliteit 
jakob@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Matthijs Dwarshuis


Junior Projectingenieur
matthijs@bureauschmidt.nl
06 - 15 61 38 83

Rixt de Jong


Junior Adviseur Omgeving
rixt@bureauschmidt.nl
06 - 22 95 45 90

Albert Osinga


Junior Projectingenieur
albert@bureauschmidt.nl
06 - 15 67 97 29

Wytse Hoekstra


Junior Projectingenieur
wytse@bureauschmidt.nl
06 - 11 48 12 87

Erwin Bos


Adviseur Mobiliteit 
erwin@bureauschmidt.nl
06 - 29 22 06 25

Helma van Sluis


Senior Projectingenieur
helma@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Shanti Faber


Omgevings-/Projectmanager
shanti@bureauschmidt.nl
06 - 20 33 65 20

Lisa Verhoeff


Office Assistent
lisa@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Dion de Wit


Stagiair Civiele Techniek 
stagiair@bureauschmidt.nl
058 79 200 20

Arno van den Enden


Omgevings-/Projectmanager
arno@bureauschmidt.nl
06 - 11 42 18 50

Martijn Schermer


Junior Projectingenieur
martijnschermer@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

John de Vries


Senior Projectingenieur
john@bureauschmidt.nl
06 - 11 42 38 97

Laura Oosting


Junior Projectingenieur
laura@bureauschmidt.nl
050 - 76 20 774

Martijn de Groot


Medior Projectingenieur 
martijndegroot@bureauschmidt.nl
06 - 21 37 83 94

Martijn Stiemsma


Medior Projectingenieur
martijn@bureauschmidt.nl
06 - 11 76 67 74

Leon Slim


Junior Projectingenieur
leon@bureauschmidt.nl
050 - 7620774

Arjan Cappon


Projectmanager
arjan@bureauschmidt.nl
06 - 23 49 58 72

Sido de Groot


Junior Projectmedewerker
stagiair@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Peter Weerstand


Medior Projectingenieur
peter@bureauschmidt.nl
06 - 11 83 35 87

Folkert van Dijk


Financieel medewerker
folkert@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20
 


Bureau Schmidt

Op zoek naar een advies- of ingenieursbureau in het noorden of midden van het land? Dan ben je bij ons op de juiste plek. Bureau Schmidt adviseert over infrastructurele projecten vanaf het initiatief tot aan de realisatie. We ontwerpen én begeleiden de werkzaamheden tijdens de uitvoering. Zowel overheden, als aannemers, projectontwikkelaars en adviesbureaus kunnen bij ons terecht. Nieuwsgierig geworden? Je bent bij ons altijd welkom voor een goede kop koffie in ons kantoor in Leeuwarden, Groningen of Zwolle!

Vestiging Leeuwarden
Westerplantage 15, 8911 DC Leeuwarden
T. 058 - 79 20 020
E. info@bureauschmidt.nl

Vestiging Groningen
Aarhusweg 2-14, 9723 JJ Groningen
T. 050 - 76 20 774
E. info@bureauschmidt.nl

Vestiging Zwolle
Schrevenweg 1, 8024 HB Zwolle
T. 038 - 84 57 719
E. info@bureauschmidt.nl


Copyright 2020 Bureau Schmidt   |   Privacyverklaring   |   Realisatie: WMMEDiA