Kom jij ons team versterken?
Werken bij Bureau Schmidt!
 

Medewerkers

Roald Schmidt


Directeur
roald@bureauschmidt.nl
06 - 55 81 81 65

Roelie de Boer


Junior Projectmedewerker
roelie@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Wâlter Postmus


Medior Projectingenieur
walter@bureauschmidt.nl
06 - 15 38 54 21

Joeri de Wildt


Junior Projectingenieur
joeri@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Maria Tempelman


Afstudeerder Civiele Techniek
maria@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Roelof Plantenga


Medior Projectingenieur
roelof@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Wilma van den Berg


Administratief Medewerker
administratie@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Gerard Moll


Senior Projectleider 
gerard@bureauschmidt.nl
06 - 50 63 87 09

Corina Vink


Projectleider
corina@bureauschmidt.nl
06 - 55 24 77 39

Michiel Koopman


Projectleider
michiel@bureauschmidt.nl
06 - 11 88 92 48

Jesse Venema


Stagiair Civiele Techniek 
jesse@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Jacco Veldman


Senior Projectingenieur
jacco@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Betsy de Haan


Projectondersteuner
projectsecretariaat@bureauschmidt.nl
06 - 55 41 68 52

Tjalf Vermij


Projectleider
tjalf@bureauschmidt.nl
06 - 25 16 49 19

Berend Bos


Senior Projectmedewerker
berend@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Patrick Elsinga


Stagiair Mobiliteit 
patrick@bureauschmidt.nl
050 - 76 20 774

Hans Schuiling


Projectmanager
hans@bureauschmidt.nl
06 - 25 15 88 21

Mariska Hooijer


Junior Adviseur Mobiliteit 
mariska@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Meint Lautenbach


Medior Projectmedewerker
meint@bureauschmidt.nl
06 - 15 59 10 33

Martijn Lentz


Medior Projectmedewerker
info@bureauschmidt.nl
06 - 51 00 33 29

Bauke Brinkman


Projectmanager
bauke@bureauschmidt.nl
06 - 46 62 68 25

Marthyn Talsma


Medior Projectingenieur
marthyn@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Mathijs Nauta


Medior Projectingenieur
mathijs@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Jakob de Vries


Junior Ontwerper Mobiliteit 
jakob@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Matthijs Dwarshuis


Junior Projectingenieur
matthijs@bureauschmidt.nl
06 - 15 61 38 83

Rixt de Jong


Junior Adviseur Omgeving
rixt@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Albert Osinga


Junior Projectingenieur
albert@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Wytse Hoekstra


Junior Projectingenieur
wytse@bureauschmidt.nl
06 - 11 48 12 87

Erwin Bos


Adviseur Mobiliteit 
erwin@bureauschmidt.nl
06 - 29 22 06 25

Wouter Hylkema


Junior Projectmedewerker
info@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Shanti Faber


Omgevings-/Projectmanager
shanti@bureauschmidt.nl
06 - 20 33 65 20

Jurre Zaadstra


Junior Adviseur Mobiliteit
jurre@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Arno van den Enden


Omgevings-/Projectmanager
arno@bureauschmidt.nl
06 - 11 42 18 50

Martijn Schermer


Stagiair Mobiliteit 
martijnschermer@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

John de Vries


Senior Projectingenieur
john@bureauschmidt.nl
06 - 11 42 38 97

Laura Oosting


Afstudeerder Civiele Techniek
laura@bureauschmidt.nl
050 - 76 20 774

Martijn Stiemsma


Medior Projectingenieur
martijn@bureauschmidt.nl
06 - 11 76 67 74

Folkert van Dijk


Stagiair Finance & Control 
folkert@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Leon Slim


Junior Projectingenieur
leon@bureauschmidt.nl
050 - 7620774

Arjan Cappon


Projectmanager
arjan@bureauschmidt.nl
06 - 23 49 58 72

Bianca van Asperen


Officemanager
bianca@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Peter Weerstand


Medior Projectingenieur
peter@bureauschmidt.nl
06 - 11 83 35 87

Jochem van den Berg


Junior Projectmedewerker 
jochem@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20
 


Bureau Schmidt

Op zoek naar een advies- of ingenieursbureau in het noorden of midden van het land? Dan ben je bij ons op de juiste plek. Bureau Schmidt adviseert over infrastructurele projecten vanaf het initiatief tot aan de realisatie. We ontwerpen én begeleiden de werkzaamheden tijdens de uitvoering. Zowel overheden, als aannemers, projectontwikkelaars en adviesbureaus kunnen bij ons terecht. Nieuwsgierig geworden? Je bent bij ons altijd welkom voor een goede kop koffie in ons kantoor in Leeuwarden, Groningen of Zwolle!

Vestiging Leeuwarden
Westerplantage 15, 8911 DC Leeuwarden
T. 058 - 79 20 020
E. info@bureauschmidt.nl

Vestiging Groningen
Winschoterdiep 50, 9723 AB Groningen
T. 050 - 76 20 774
E. info@bureauschmidt.nl

Vestiging Zwolle
Schrevenweg 1, 8024 HB Zwolle
T. 038 - 84 57 719
E. info@bureauschmidt.nl


Copyright 2019 Bureau Schmidt   |   Privacyverklaring   |   Realisatie: WMMEDiA