Kom jij ons team versterken?
Werken bij Bureau Schmidt!
 

Medewerkers

Roald Schmidt


Directeur
roald@bureauschmidt.nl
06 - 55 81 81 65

Roelie de Boer


Junior Projectmedewerker
roelie@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Wâlter Postmus


Medior Projectingenieur
walter@bureauschmidt.nl
06 - 15 38 54 21

Joeri de Wildt


Junior Projectingenieur
joeri@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Roelof Plantenga


Medior Projectingenieur
roelof@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Wilma van den Berg


Administratief Medewerker
administratie@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Gerard Moll


Senior Projectleider 
gerard@bureauschmidt.nl
06 - 50 63 87 09

Corina Vink


Projectleider
corina@bureauschmidt.nl
06 - 55 24 77 39

Michiel Koopman


Projectleider
michiel@bureauschmidt.nl
06 - 11 88 92 48

Jesse Venema


Stagiair Civiele Techniek 
jesse@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Björn van Straaten


Projectleider
bjorn@bureauschmidt.nl
06 - 21 38 50 53

Jacco Veldman


Senior Projectingenieur
jacco@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Betsy de Haan


Projectondersteuner
projectsecretariaat@bureauschmidt.nl
06 - 55 41 68 52

Tjalf Vermij


Projectleider
tjalf@bureauschmidt.nl
06 - 25 16 49 19

Berend Bos


Senior Projectmedewerker
berend@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Patrick Elsinga


Stagiair Mobiliteit 
patrick@bureauschmidt.nl
050 - 76 20 774

Hans Schuiling


Projectmanager
hans@bureauschmidt.nl
06 - 25 15 88 21

Meint Lautenbach


Medior Projectmedewerker
meint@bureauschmidt.nl
06 - 15 59 10 33

Martijn Lentz


Medior Projectmedewerker
info@bureauschmidt.nl
06 - 51 00 33 29

Heino van Steendelaar


Medior Projectmedewerker
heino@bureauschmidt.nl
050 - 76 20 774

Bauke Brinkman


Projectmanager
bauke@bureauschmidt.nl
06 - 46 62 68 25

Marthyn Talsma


Medior Projectingenieur
marthyn@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Jakob de Vries


Junior Ontwerper Mobiliteit 
jakob@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Matthijs Dwarshuis


Junior Projectingenieur
matthijs@bureauschmidt.nl
06 - 15 61 38 83

Rixt de Jong


Junior Adviseur Omgeving
rixt@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Albert Osinga


Junior Projectingenieur
albert@bureauschmidt.nl
06 - 15 67 97 29

Wytse Hoekstra


Junior Projectingenieur
wytse@bureauschmidt.nl
06 - 11 48 12 87

Erwin Bos


Adviseur Mobiliteit 
erwin@bureauschmidt.nl
06 - 29 22 06 25

Helma van Sluis


Senior Projectingenieur
helma@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Wouter Hylkema


Junior Projectmedewerker
info@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Shanti Faber


Omgevings-/Projectmanager
shanti@bureauschmidt.nl
06 - 20 33 65 20

Jurre Zaadstra


Junior Adviseur Mobiliteit
jurre@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Lisa Verhoeff


Office Assistent
lisa@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Arno van den Enden


Omgevings-/Projectmanager
arno@bureauschmidt.nl
06 - 11 42 18 50

Martijn Schermer


Stagiair Mobiliteit 
martijnschermer@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

John de Vries


Senior Projectingenieur
john@bureauschmidt.nl
06 - 11 42 38 97

Laura Oosting


Afstudeerder Civiele Techniek
laura@bureauschmidt.nl
050 - 76 20 774

Martijn Stiemsma


Medior Projectingenieur
martijn@bureauschmidt.nl
06 - 11 76 67 74

Folkert van Dijk


Stagiair Finance & Control 
folkert@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Leon Slim


Junior Projectingenieur
leon@bureauschmidt.nl
050 - 7620774

Arjan Cappon


Projectmanager
arjan@bureauschmidt.nl
06 - 23 49 58 72

Sido de Groot


Junior Projectmedewerker
stagiair@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Peter Weerstand


Medior Projectingenieur
peter@bureauschmidt.nl
06 - 11 83 35 87
 


Bureau Schmidt

Op zoek naar een advies- of ingenieursbureau in het noorden of midden van het land? Dan ben je bij ons op de juiste plek. Bureau Schmidt adviseert over infrastructurele projecten vanaf het initiatief tot aan de realisatie. We ontwerpen én begeleiden de werkzaamheden tijdens de uitvoering. Zowel overheden, als aannemers, projectontwikkelaars en adviesbureaus kunnen bij ons terecht. Nieuwsgierig geworden? Je bent bij ons altijd welkom voor een goede kop koffie in ons kantoor in Leeuwarden, Groningen of Zwolle!

Vestiging Leeuwarden
Westerplantage 15, 8911 DC Leeuwarden
T. 058 - 79 20 020
E. info@bureauschmidt.nl

Vestiging Groningen
Aarhusweg 2-14, 9723 JJ Groningen
T. 050 - 76 20 774
E. info@bureauschmidt.nl

Vestiging Zwolle
Schrevenweg 1, 8024 HB Zwolle
T. 038 - 84 57 719
E. info@bureauschmidt.nl


Copyright 2020 Bureau Schmidt   |   Privacyverklaring   |   Realisatie: WMMEDiA