Kom jij ons team versterken?
Werken bij Bureau Schmidt!
 

Medewerkers

Roald Schmidt


Directeur
roald@bureauschmidt.nl
06 - 55 81 81 65

Wâlter Postmus


Junior Projectleider 
walter@bureauschmidt.nl
06 - 15 38 54 21

Joeri de Wildt


Junior Projectingenieur
joeri@bureauschmidt.nl
06 - 11 42 38 97

Roelof Plantenga


Medior Projectingenieur
roelof@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Wilma van den Berg


Administratief Medewerker
administratie@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Gerard Moll


Senior Projectleider 
gerard@bureauschmidt.nl
06 - 50 63 87 09

Corina Vink


Junior Projectmanager 
corina@bureauschmidt.nl
06 - 55 24 77 39

Michiel Koopman


Projectleider
michiel@bureauschmidt.nl
06 - 11 88 92 48

Björn van Straaten


Projectleider
bjorn@bureauschmidt.nl
06 - 21 38 50 53

Jesse Venema


Junior Projectingenieur
jesse@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Jacco Veldman


Senior Projectingenieur
jacco@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Betsy de Haan


Officemanager | Projectsecretaris
betsy@bureauschmidt.nl
06 - 55 41 68 52

Berend Bos


Senior Projectmedewerker
berend@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Niels Joustra


Senior Projectleider 
niels@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Nick Bouhuizen


Junior Projectingenieur 
nick@bureauschmidt.nl
050 - 76 20 774

Meint Lautenbach


Junior Projectleider 
meint@bureauschmidt.nl
06 - 15 59 10 33

Martijn Lentz


Medior Projectmedewerker
info@bureauschmidt.nl
06 - 51 00 33 29

Bauke Brinkman


Projectmanager
bauke@bureauschmidt.nl
06 - 46 62 68 25

Marthyn Talsma


Junior Ontwerpleider 
marthyn@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Jakob de Vries


Junior Ontwerper Mobiliteit 
jakob@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Matthijs Dwarshuis


Junior Projectingenieur
matthijs@bureauschmidt.nl
06 - 15 61 38 83

Albert Osinga


Junior Projectingenieur
albert@bureauschmidt.nl
06 - 15 67 97 29

Erwin Bos


Adviseur Mobiliteit 
erwin@bureauschmidt.nl
06 - 29 22 06 25

Helma van Sluis


Senior Projectingenieur
helma@bureauschmidt.nl
06 - 25 16 49 19

Arjan Leijenhorst


Projectleider
arjanleijenhorst@bureauschmidt.nl
06 – 12 32 29 05

Shanti Faber


Omgevings-/Projectmanager
shanti@bureauschmidt.nl
06 - 20 33 65 20

Steven de Leeuw


Senior Projectmedewerker
steven@bureauschmidt.nl
06 - 29 22 08 23

Lisa Verhoeff


Officemanager 
lisa@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Martijn Schermer


Junior Projectingenieur
martijnschermer@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Laura Oosting


Junior Projectingenieur
laura@bureauschmidt.nl
050 - 76 20 774

Martijn de Groot


Junior Ontwerpleider 
martijndegroot@bureauschmidt.nl
06 - 21 37 83 94

Martijn Stiemsma


Junior Projectleider 
martijn@bureauschmidt.nl
06 - 11 76 67 74

Arjan Cappon


Projectmanager
arjan@bureauschmidt.nl
06 - 23 49 58 72

Peter Weerstand


Projectleider 
peter@bureauschmidt.nl
06 - 11 83 35 87

Folkert van Dijk


Financieel medewerker
folkert@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Maud van der Kolk


Afstudeerder
maud@bureauschmidt.nl
050 76 20 774

Renzo Klijnman


Stagiair 
renzo@bureauschmidt.nl
058 79 200 20

Sietze de Boer


Stagiair
sietze@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Rowan Langedijk


stagiair 
rowan@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Bo Hoekema


afstudeerder 
bo@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20
 


Bureau Schmidt

Op zoek naar een advies- of ingenieursbureau in het noorden of midden van het land? Dan ben je bij ons op de juiste plek. Bureau Schmidt adviseert over infrastructurele projecten vanaf het initiatief tot aan de realisatie. We ontwerpen én begeleiden de werkzaamheden tijdens de uitvoering. Zowel overheden, als aannemers, projectontwikkelaars en adviesbureaus kunnen bij ons terecht. Nieuwsgierig geworden? Je bent bij ons altijd welkom voor een goede kop koffie in ons kantoor in Leeuwarden, Groningen of Zwolle!

Vestiging Leeuwarden
Westerplantage 15, 8911 DC Leeuwarden
T. 058 - 79 20 020
E. info@bureauschmidt.nl

Vestiging Groningen
Aarhusweg 2-14, 9723 JJ Groningen
T. 050 - 76 20 774
E. info@bureauschmidt.nl

Vestiging Zwolle
Schrevenweg 1, 8024 HB Zwolle
T. 038 - 84 57 719
E. info@bureauschmidt.nl


Copyright 2021 Bureau Schmidt   |   Privacyverklaring   |   Realisatie: WMMEDiA