Kom jij ons team versterken?
Werken bij Bureau Schmidt!
 

Obstacle Run op Texel


Leeuwarden, 10 oktober 2016

Bureau Schmidt heeft gisteren zijn grenzen verlegd! Team Schmidt heeft zich uitgeleefd in de Beach Obstacle run op Texel.
Team Schmidt bestond dit jaar uit: Roald Schmidt, Herbert van Brussel, Jacco Veldman, Despina Charalabidis, Jildert Wind en Sifra Okkema.
Wil jij volgend jaar ook deel uitmaken van ons team? Laat het ons weten!
 


Bureau Schmidt

Op zoek naar een advies- of ingenieursbureau in het noorden of midden van het land? Dan ben je bij ons op de juiste plek. Bureau Schmidt adviseert over infrastructurele projecten vanaf het initiatief tot aan de realisatie. We ontwerpen én begeleiden de werkzaamheden tijdens de uitvoering. Zowel overheden, als aannemers, projectontwikkelaars en adviesbureaus kunnen bij ons terecht. Nieuwsgierig geworden? Je bent bij ons altijd welkom voor een goede kop koffie in ons kantoor in Leeuwarden of Groningen!

Vestiging Leeuwarden
Westerplantage 15, 8911 DC Leeuwarden
T. 058 - 792 0020
E. info@bureauschmidt.nl

Vestiging Groningen
Winschoterdiep 50, 9723 AB Groningen
T. 058 - 792 0020
E. info@bureauschmidt.nl


Copyright 2018 Bureau Schmidt   |   Realisatie: WMMEDiA