Kom jij ons team versterken?
Werken bij Bureau Schmidt!
 

Medewerkers

Roald Schmidt


Directeur
roald@bureauschmidt.nl
06-55 81 81 65

Shanti Faber


Omgevings-/Projectmanager
shanti@bureauschmidt.nl
06-20 33 65 20

Bauke Brinkman


Projectmanager
bauke@bureauschmidt.nl
06-46 62 68 25

Arjan Cappon


Projectmanager
arjan@bureauschmidt.nl
06-23 49 58 72

Hans Schuiling


Projectmanager
hans@bureauschmidt.nl
06-25 15 88 21

Arno van den Enden


Omgevings-/Projectmanager
arno@bureauschmidt.nl
06 - 11 42 18 50

Gerard Moll


Senior Projectleider 
gerard@bureauschmidt.nl
06 - 50 63 87 09

Herbert van Brussel


Projectleider
herbert@bureauschmidt.nl
06-15 67 97 29

Corina Vink


Projectleider
corina@bureauschmidt.nl
06-55 24 77 39

Michiel Koopman


Projectleider
michiel@bureauschmidt.nl
06-11 88 92 48

Jacco Veldman


Senior Projectingenieur
jacco@bureauschmidt.nl
058-79 200 20

John de Vries


Senior Projectingenieur
john@bureauschmidt.nl
06 - 11 42 38 97

Tjalf Vermij


Senior Projectingenieur
tjalf@bureauschmidt.nl
06 - 25 16 49 19

Berend Bos


Senior Projectmedewerker
berend@bureauschmidt.nl
058-79 200 20

Roelof Plantenga


Medior Projectingenieur
roelof@bureauschmidt.nl
058-79 200 20

Martijn Stiemsma


Medior Projectingenieur
martijn@bureauschmidt.nl
06-11 76 67 74

Peter Weerstand


Medior Projectingenieur
peter@bureauschmidt.nl
06 - 11 83 35 87

Meint Lautenbach


Medior Projectmedewerker
meint@bureauschmidt.nl
06 - 15 59 10 33

Martijn Lentz


Medior Projectmedewerker
info@bureauschmidt.nl
06-51 00 33 29

Wâlter Postmus


Medior Projectingenieur
walter@bureauschmidt.nl
06-15 38 54 21

Marthyn Talsma


Junior Projectingenieur
marthyn@bureauschmidt.nl
058-79 200 20

Mathijs Nauta


Junior Projectingenieur
mathijs@bureauschmidt.nl
058-79 200 20

Jakob de Vries


Verkeerskundige 
jakob@bureauschmidt.nl
058-79 200 20

Matthijs Dwarshuis


Junior Projectingenieur
matthijs@bureauschmidt.nl
06 15 61 38 83

Leon Slim


Junior Projectingenieur
Leon@bureauschmidt.nl
050-7620774

Albert Osinga


Junior Projectingenieur
Albert@bureauschmidt.nl
058-7920020

Wytse Hoekstra


Junior Projectingenieur
wytse@bureauschmidt.nl
06 - 11 48 12 87

Wouter Hylkema


Junior Projectmedewerker
info@bureauschmidt.nl
058-79 200 20

Roelie de Boer


Junior Projectmedewerker
Roelie@bureauschmidt.nl
058-7920020

Wilma van den Berg


Administratief Medewerker
administratie@bureauschmidt.nl
058-79 200 20

Bianca van Asperen


Officemanager
Bianca@bureauschmidt.nl
058-7920020

Betsy de Haan


Projectondersteuner
projectsecretariaat@bureauschmidt.nl
06-55 41 68 52

Sabina Jacobs


Afstudeerder HRM
sabina@bureauschmidt.nl
0587920020

Rixt de Jong


Afstudeerder Bestuurskunde 
stagiair@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Maria Tempelman


Afstudeerder Civiele Techniek
stagiair@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Doreen de Vries


Afstudeerder HRM
info@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Jochem van den Berg


Afstudeerder Civiele Techniek
stagiair@bureauschmidt.nl
058 - 79 200 20

Laura Oosting


Afstudeerder Civiele Techniek
stagiair@bureauschmidt.nl
050 - 76 20 774
 


Bureau Schmidt

Op zoek naar een advies- of ingenieursbureau in het noorden of midden van het land? Dan ben je bij ons op de juiste plek. Bureau Schmidt adviseert over infrastructurele projecten vanaf het initiatief tot aan de realisatie. We ontwerpen én begeleiden de werkzaamheden tijdens de uitvoering. Zowel overheden, als aannemers, projectontwikkelaars en adviesbureaus kunnen bij ons terecht. Nieuwsgierig geworden? Je bent bij ons altijd welkom voor een goede kop koffie in ons kantoor in Leeuwarden of Groningen!

Vestiging Leeuwarden
Westerplantage 15, 8911 DC Leeuwarden
T. 058 - 79 20 020
E. info@bureauschmidt.nl

Vestiging Groningen
Winschoterdiep 50, 9723 AB Groningen
T. 050 - 76 20 774
E. info@bureauschmidt.nl

Vestiging Zwolle
Schrevenweg 1, 8024 HB Zwolle
T. 038 - 84 57 719
E. info@bureauschmidt.nl


Copyright 2019 Bureau Schmidt   |   Privacyverklaring   |   Realisatie: WMMEDiA